Savanyúságkészítők Érdekvédelmi Egyesülete

Izgalmas kulináris utazás

Fedezze fel a Vecsési Káposztafesztivál kulináris csodáit Magos Zoltán mesterszakács vezetésével! Jöjjön el hozzánk, hogy megízlelhesse a káposzta varázslatos világát  és élvezze a legfinomabb káposztából készült ételeket!

Magos Zoltán elismert mesterszakács, az olasz konyha Nagykövete, a Mátra Hírnöke és  a káposzta mágusa most káprázatos fogásokkal lepi meg Önt. Csodálja meg  hogyan varázsolja át a hétköznapi káposztát ínycsiklandó gasztronómiai élménnyé.

Szakértelmével és kreativitásával kiválóan mutatja be a káposzta sokoldalúságát.

Próbálja ki az egyedi káposztás ízeket és élvezze az izgalmas kulináris utazást.

Találkozzunk a Vecsési Káposztafesztiválon és hagyja, hogy Magos Zoltán mesterszakács elvezesse Önt a káposzta világának lenyűgöző ízvilágába! Keresse SKE Egyesületi sátrunkat!